QNAP TS-432PXU-RP-2G

Značka: prodejce neuvedl

QNAP TS-432PXU-RP-2G

Popis produktu

Se síťovými porty 10GbE SFP+ a 2,5GbE poskytuje TS-432PXU-RP vysokou šířku pásma sítě, která zefektivňuje týmovou spolupráci a přístup k souborům. Slot PCIe Gen 2 ×2 umožňuje instalaci rozšiřující karty QNAP pro přidání síťové konektivity, možností SSD cache nebo bezdrátového připojení. TS-432PXU-RP podporuje zálohování a synchronizaci souborů, bezpečnou ochranu pomocí snímků a služby zálohování podnikových účtů Google G Suite™ a Microsoft 365®, přičemž v případě potřeby poskytuje okamžitou obnovu. Ve spojení s podporou cloudových bran nebylo nikdy snazší vytvořit nové hybridní cloudové úložné řešení. Zařízení TS-432PXU-RP je také vybaveno redundantním napájecím zdrojem, který zajišťuje nepřetržitý provoz kritických aplikací.

Dva síťové porty 10GbE SFP+ a dva síťové porty 2,5GbE RJ45 urychlují sdílení souborů.

HBS (Hybrid Backup Sync) zálohuje a synchronizuje data do jiných zařízení NAS, serverů a cloudových úložišť pro komplexní plánování obnovy po havárii.

Boxafe poskytuje dodatečnou úroveň zabezpečení zálohováním e-mailů, cloudových disků, kontaktů a kalendářů v rámci služeb Google™ G Suite a Microsoft 365®.

Snímky plně zaznamenávají stav systému a dat, a umožňují vám chránit soubory a data před nechtěným odstraněním a útoky malware.

Rozšířte aplikační potenciál zařízení TS-432PXU-RP nainstalováním kompatibilní karty PCIe.

Zvyšte kapacitu úložiště zařízení TS-432PXU-RP pomocí rozšiřujících jednotek QNAP TR RAID nebo TL JBOD.

Vyšší výkon x rychlejší propustnost
Zařízení TS-432PXU-RP disponuje čtyřjádrovým procesorem Annapurna Labs Alpine AL-324 ARM® Cortex®-A57, 1,7 GHz, se 2GB pamětí DDR4 RAM (rozšiřitelná na 16 GB) a SATA 6 Gb/s pozicemi pro zajištění vyššího výkonu. Se dvěma síťovými porty 10GbE SFP+ a dvěma síťovými porty 2,5GbE poskytuje zařízení TS-432PXU-RP neuvěřitelnou šířku pásma pro zajištění vysokorychlostního přístupu k souborům, zálohování/obnovy a přenosu médií a zároveň umožňuje flexibilní přidělování síťových zdrojů pro jednotlivé aplikace a služby.

Upgradujte síť a zvyšte efektivitu týmu
QNAP poskytuje různá vysokorychlostní síťová řešení za dostupné ceny. Managovatelné a nemanagovatelné switche řady QSW poskytují možnosti 10GbE a 2,5GbE pro budování vysokorychlostních sítí. Společnost QNAP také nabízí rozšiřující síťové karty 10GbE / 5GbE / 2,5GbE a adaptér USB na 5GbE pro zařízení se systémem Windows® / Linux®, díky čemuž mohou všechny vaše pracovní stanice využívat vysokorychlostní sítě.

Zvýšte výkon NAS pomocí SSD
S tím, jak se disky SSD stávají dostupnějšími, může použití disků SSD v systému NAS zlepšit výkon bez velkých investic. Zařízení TS-432PXU-RP podporuje technologii SSD cache, úložiště s automatickým stupňováním Qtier™ a SSD over-provisioning, což vám pomůže vyvážit výkon úložiště, alokaci úložiště a výdaje na IT.

Vícebodové zálohování, přístup a synchronizace souborů
HBS (Hybrid Backup Sync) konsoliduje zálohování, obnovení a synchronizaci dat. S vysokorychlostním připojením 10GbE můžete snadno zálohovat nebo synchronizovat data do jiného zařízení QNAP NAS, vzdáleného serveru nebo cloudového úložiště a vytvořit spolehlivé řešení obnovy po havárii. Nástroj Qsync promění zařízení TS-432PXU-RP v zabezpečené a vysokokapacitní datové centrum pro synchronizaci souborů. Jakýkoli soubor nahraný do zařízení TS-432PXU-RP bude dostupný všem připojeným zařízením, například počítačům, notebookům a mobilním zařízením. Můžete také synchronizovat sdílené složky nebo vytvořit týmové složky, abyste vylepšili týmovou spolupráci.

Snadné vyhledávání a automatická organizace souborů a fotografií
Zařízení TS-432PXU-RP poskytuje větší pohodlí pro správu souborů. Můžete rychle vyhledávat soubory pomocí Qsirch, organizovat fotografie pomocí QuMagie a automaticky je archivovat pomocí Qfiling.

Hledání souborů
Qsirch pomůže rychle vyhledávat obrázky, hudbu, videa, dokumenty, e-maily a další soubory pomocí klíčových slov, barev a různých filtrů.

Správa fotografií
QuMagie identifikuje lidi a objekty na fotografiích a podporuje automatickou kategorizaci fotografií, což vám umožní snadno vyhledávat podobné fotografie.

Automatická archivace
Qfiling automatizuje organizaci nebo recyklaci souborů na základě vlastních nakonfigurovaných pravidel, což výrazně zvyšuje efektivitu práce.

Bezpečné zálohování Google G Suite™ and Microsoft 365®
Řešení typu SaaS (Software jako služba, Software-as-a-Service), jako je Google G Suite™ a Microsoft 365®, jsou velmi praktická, a proto je používá mnoho firem a organizací. Mnoho uživatelů však nedokáže chránit tato cloudová data před ztrátou dat, omezeními, pokud jde o obnovu dat, a lidskou chybou. Zařízení TS-432PXU-RP obsahuje aplikační řešení QNAP Boxafe, které vám umožňuje zálohovat soubory, e-maily, kalendáře a kontakty z Google G Suite™ a Microsoft 365® a poskytovat tak další vrstvu ochrany dat pro podniková cloudová data.

Nízkolatenční přístup k datům v cloudu pomocí bran cloudového úložiště
Zavedením bran cloudového úložiště a povolením lokální cache v zařízení TS-432PXU-RP můžete bez problémů využívat cloud pro ukládání, zálohování a obnovu dat s nízkolatenčním přístupem, čímž získáte inovativní hybridní cloudové prostředí.

Brána souborového cloudu HybridMount
Flexibilně rozšiřte úložnou kapacitu připojením ke cloudovému úložišti. Můžete využívat aplikace QTS ke správě a úpravě cloudových souborů nebo sledování multimediálních souborů. HybridMount je ideální pro online spolupráci na souborovém serveru a datovou analýzu na úrovni souborů.

Brána blokového cloudu VJBOD Cloud
VJBOD Cloud podporuje zálohování dat NAS do blokového cloudového úložiště. Přenos blokových dat nahrává náhodná data a velké soubory do cloudu v blocích a přenáší pouze změny blokového svazku nebo LUN. To je ideální pro zálohování LUN, databází a důvěrných souborů.

Flexibilně rozšiřujte kapacitu úložišť podle potřeby
Úložnou kapacitu zařízení TS-432PXU-RP lze snadno rozšířit tak, aby vyhověla rostoucím požadavkům na data. Jednoduše připojte rozšiřující jednotku QNAP TR RAID nebo TL JBOD a rozšiřte úložný prostor na vyžádání. S technologií Virtual JBOD (VJBOD) společnosti QNAP lze nevyužitý prostor zařízení TS-432PXU-RP použít také k rozšíření úložného prostoru jiných QNAP NAS.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce QNAP
UCPS kód 4903865
UPC kód (EAN) 4713213518168
Pozice v kategorii 12. (v NAS)
Pozice v kategorii 27776. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.