Řecký BIO extra panenský olivový olej Five Organic 200 ml

Značka: Five

Řecký BIO extra panenský olivový olej Five Organic 200 ml
  • Jednodruhový olivový olej z odrůdy Koroneiki
  • Ovocnost: 5,0, Štiplavost: 3,5, Pikantnost: 4,0
  • Organický produkt certifikovaný podle EU 834/2007, ΕΚ 889/2008
  • Balení v černě barvené skleněné láhvi a kartonové krabičce
  • Chuť a vůně ovocná, skvělá barva
  • Více

Popis produktu

Základní informace o Five Organic Extra Virgin Olive Oil

Organický extra panenský olivový olej prémiové kvality z Řecka, který uspokojí i náročné gurmány. Vyrábí se mechanickým lisováním při nízké teplotě do 27 °C z ručně sbíraných oliv. Při pěstování se nepoužívají žádná chemická hnojiva ani pesticidy. Lisování probíhá za přísných hygienických podmínek v řízeném technologickém procesu. Five Organic Extra Virgin Olive Oil je jednodruhový olivový olej z odrůdy Koroneiki, která má výraznější ovocnou chuť a je pikantnější.

O značce FIVE

Naší snahou je vyhledávat nejlepší výrobce extra panenských olivových olejů a dovážet je pro české zákazníky. Orientujeme se na rodinné farmy, protože kromě špičkové kvality oleje hledáme i zajímavé příběhy. Věříme totiž, že tento druh produktu se musí vyrábět s láskou a vášní. V případě značky FIVE jsme naši zásadu rodinných farem porušili, protože nás uchvátila nejenom samotná chuť olivového oleje, ale také jedinečný design lahví. Přestože společnost WORLD EXCELLENT PRODUCTS není rodinnou farmou, ale akciovou společností, je příběh zrodu této značky velmi zajímavý.

Za značkou FIVE stojí skupina inspirativních lidí, kteří hledají způsoby, jak dosáhnout dokonalosti v gastronomii. Společná oddanost kvalitě a inovaci iniciovala myšlenku vyrobit jeden z nejlepších extra panenských olivových olejů, který bude navíc zabalen ve špičkovém designu. Jsme přesvědčeni, že se tento cíl zakladatelům značky podařilo bezezbytku naplnit.

Designové ocenění prémiových olivových olejů FIVE

Prémiový extra panenský olivový olej FIVE začal na prestižních designových soutěžích bodovat ihned po uvedení na trh v roce 2012. V mezinárodní soutěži Pentawards 2012 v Paříži, která se věnuje výhradně designu obalů, vyhrál zlatý pentaward v kategorii obalů pro Luxusní gurmánské potraviny. Kromě toho FIVE získal ocenění Red Dot v kategorii komunikačního designu.

Ve stejném roce FIVE bodoval i v Helsinkách a získal stříbrnou medaili ED Awards v soutěži věnované designu obalů. Také vyhrál první místo v celosvětové soutěži značkových obalů Dieline Package Design Awards v Los Angeles. V roce 2013 FIVE bodoval v New Yorku, kde byl oceněn jako nejlepší design obalu olivového oleje.

Certifikace

Značka Five je držitelem celé řady certifikací. K těm nejvýznamnějším patří certifikace organických výrobků podle evropského nařízení (ES) č. 834/2007. (ES) 889/2008 o obchodování s organickým extra panenským olivovým olejem. Další certifikát je od Řecké zemědělské organizace (Agrocert), který potvrzuje soulad s normami REG EC 510/2006 pro obchodování s extra panenským olivovým olejem Finiki Lakonias PDO. Významná je také registrace u amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv podle Federálního zákona o potravinách a kosmetice, ve znění zákona o bioterorismu z roku 2002 a zákona FDA Food Safety Modernization Act.

Zobrazit více

Detaily produktu

Výška zabaleného produktu 17,5 cm
Šířka zabaleného produktu 13,5 cm
Délka zabaleného produktu 5,0 cm
Hmotnost zabaleného produktu 0,70 kg
Výrobce World Excellent Products S.A.
UCPS kód 2132341
UPC kód (EAN) 5200117590103
Pozice v kategorii 13. (v Kuchyňské oleje)
Pozice v kategorii 1394. (v Potraviny)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.