Rojaplast Skladový kontejner 215x291 cm grafit RAL 7021, ocelové plechy

Značka: prodejce neuvedl

Rojaplast Skladový kontejner 215x291 cm grafit RAL 7021, ocelové plechy

Popis produktu

Rychlosestavitelný skladový kontejner představuje skvělý způsob pro skladování kdekoliv, díky vysoké nosnosti podlahy a odolnosti materiálu je kontejner vhodný pro uložení takřka čehokoliv od nářadí, přes pneumatiky až po stavební materiál. Kontejner lze také využít jako garáž pro motorku či zahradní stroje.
Kontejner se vyznačuje velmi jednoduchou montáží. Můžete ho znovu složit a postavit na jiném místě. Stabilní konstrukce vydrží i nepříznivé povětrnostní podmínky. Zatížení sněhem až 220 kg/m2, odolnost vůči větru o rychlosti 130 km/h.
Konstrukce z pozinkovaných ocelových plechů, které jsou práškově lakované. Tlušťka vrstvy barvy 80 μm, RAL 7021.
S kontejnerem ve složeném i rozloženém stavu je možné manipulovat vysokozdvižným vozíkem.
Pro zajištění bezpečí uložených předmětů jsou dveře vybaveny hned dvěma zámky.
PODLAHA
Rám je pozinkovaný, vyrobený z 3 mm za studena tvářených, svařovaných ocelových profilů. Základna je pokryta deskami OSB-3 (18mm).
STŘECHA
Vyrobena z ocelových trapézových plechů o tloušťce 0,6 mm, vzájemně spojených bodovým svařováním. Integrovanéokapy na dlouhých stranách střechy jsou o tloušťce 1,2 mm.
STĚNY
Vyrobeny z ocelových plechů trapézového tvaru o tloušťce 0,6 mm, vzájemně spojených bodovým svařováním. Vrchní a spodníprofily zajišťují celistvost stěn.
DVEŘNÍ RÁM
Vyroben z 1,2 mm za studena zinkovaných, svařovaných ocelových profilů.
DVEŘE
Vyrobeny z ocelových plechů trapézového tvaru o tloušťce 0,6 mm, vzájemně spojených bodovým svařováním. Uvnitř dveříjsou 0,6 mm ocelové profily tvářené za studena. Velikost dvěří je 190x125cm.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Rojaplast
UCPS kód 3955605
UPC kód (EAN) 8595226710410
Pozice v kategorii 31. (v Přístřešky a altány)
Pozice v kategorii 1941. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.