Velký dárkový box Sommelier

Značka: Café Jamón

Velký dárkový box Sommelier
  • Dárek pro znalce vín. Opravdu velká poctivá dřevěná okovaná bedna (400mmx400mmx280mm) a 5 lahví špičkových španělských vín vybraných vinařství.
  • Více

Popis produktu

Dárek pro znalce vín. Opravdu velká poctivá dřevěná okovaná bedna (400mmx400mmx280mm) a 5 lahví špičkových španělských vín vybraných vinařství.

Bílé víno Camino Blanco 0,75l, vinařství Bodegaz Parra Jimenéz, odrůda Airén, ročník 2018. Víno má limetkově zelené zabarvení se zelenými odlesky a střední viskozitu. Vůně je velmi výrazná, čistá a svěží s tóny exotického ovoce mango, papaya, ananas a lehce citrusovým pozadím. V chuti vyniká ovocným skvěle pitelných charakterem se svěží kyselinkou.
Červené víno Camino Tinto 0,75l vinařství Bodegaz Arraéz, odrůda Tempranillo, ročník 2018. Víno má granátově červené zabarvení a střední viskozitu. Vůně je výrazná, malinově ovocná s třešňově ostružinovým pozadím. V chuti vyniká svěžím a velice dobře pitelným charakterem s příjemnou ovocností, jemnou tříslovinou a kyselinou.
Bílé víno Sauvignon Blanc 0,75l vinařství Parra Jimenéz, odrůda Sauvignon Blanc. Víno má citrónově zelenou barvu, střední viskozitu a velmi intenzivní vůní černého bezu, hluchavky a citrusových plodů. V chuti má lehce minerální a díky dobře integrované kyselince svěží charakter s dochutí citrusových plodů a zeleného jablka.
Červené vino Mala Vida, vinařství Bodegaz Arraez, odrůda 25%, Monastrell, 25%Tempranillo, 25% Syrah, Cabernet Sauvignon, Červené víno zrající 8 měsíců ve třech druzích sudů má jiskrnou zelenkavou barvu, střední viskozitu s intenzivní vůní zeleného jablka, jasmínu a citrusových plodů. Zelené jablko se výrazně projevuje i v chuti a středně plný charakter vína je doprovázen výrazně svěží a šťavnatou kyselinkou. V Tapas baru v Dolních Břežanech suverénně nejprodávanější víno.
Bílé víno Verdejo 0,75l vinařství Bodegaz Parra Jimenéz, odrůda Verdejo, ročník 2018. Víno má jiskrnou zelenkavou barvu, střední viskozitu s intenzivní vůní zeleného jablka, jasmínu a citrusových plodů. Zelené jablko se výrazně projevuje i v chuti a středně plný charakter vína je doprovázen výrazně svěží a šťavnatou kyselinkou.

Zobrazit více

Detaily produktu

Výška zabaleného produktu 30,0 cm
Šířka zabaleného produktu 40,0 cm
Délka zabaleného produktu 40,0 cm
Hmotnost zabaleného produktu 11,00 kg
Výrobce Café Jamón
UCPS kód 304555
Pozice v kategorii 14. (v Dárkové koše)
Pozice v kategorii 918. (v Potraviny)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.