Zelenomodrá proužkovaná kravata Modrá, Polyester

Značka: prodejce neuvedl

Zelenomodrá proužkovaná kravata Modrá, Polyester

Popis produktu

Proužek je skutečně tradičním vzorem pánských kravat. Svůj původ mají pruhované kravaty na britských a amerických vysokých školách, kde každá kolej měla svou unikátní barevnou kombinaci. Absolventi prestižních škol nosili své kravaty i v zaměstnání, odkud se vzor postupně rozšířil dál. Dnes jsou kravaty s proužkem považovány za typický "business" doplněk.


Proč některé kravaty mají proužek zleva doprava a jiné naopak? Tento drobný detail má údajně svůj původ ve vojenských stejnokrojích nebo rozdílech v nošení pušky britské a americké armády. Tradiční britské kravaty mají proužek směřující od "srdce k meči" - tedy při pohledu na muže z pravé strany klesá dolů. Americké kravaty mají proužek opačný. V naší nabídce najdete ve většině kravaty britského vzoru, které jsou v Evropě nejrozšířenější.


Proužkované kravaty jsou vyrobeny z klasického umělého hedvábí s vytkávaným vzorem - na pohled i na omak prakticky nerozeznatelného od hedvábí přírodního. Umělé hedvábí je navíc velmi odolné, stálobarevné a - jako přírodní hedvábí - také nemačkavé.


Ke kravatě nezapomeňte vybrat kapesníček, který by měl kravatu barevně doplňovat - tedy obsahovat alespoň jednu z barev kravaty.


Dodáváme v dárkové krabičce.

Délka kravaty: přibližně 147 centimetrů

Šířka kravaty (v nejširším místě): 8 centimetrů

Použité materiály: 100 % polyester
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Kolem Krku
UCPS kód 4266109
Pozice v kategorii 158. (v Kravaty)
Pozice v kategorii 29538. (v Oblečení, obuv a doplňky)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2024

Poski.com Poski.com s.r.o.