BAAGL Školní aktovka Bagr černá, Textil

Značka: prodejce neuvedl

BAAGL Školní aktovka Bagr černá, Textil

Popis produktu

školní aktovka značky Baagl s obrázkem bagru na přední části, vhodná pro žáky 1.-2. třídy Zš. školní aktovka s vyztuženým tělem, vnitřním organizérem a třemi oddělenými kapsami a zapínáním na kvalitní přezku. Aktovka byla úspěšně testována v ITC Zlín.


Posuvný zádový systém BAAGL ADJUSTABLE SYSTEM umožňuje nastavení optimální polohy popruhů vzhledem k výšce dítěte. Ergonomicky tvarovaná záda, plně nastavitelné ramenní, prsní a boční kompresní popruhy pro optimální přizpůsobení postavě. Na klopě aktovky naleznete praktický elastický úchyt na penál, který vždy zajistí rychlý přístup k psacím potřebám každého školáka. Uvnitř aktovky je průhledná kapsa s rozvrhem a vnitřní organizér umožňující rovnoměrné rozložení hmotnosti. Izolovaná přední kapsa, boční kapsa na láhev s nápojem a jedna uzavíratelná kapsa na drobnosti. Lehká vyztužená konstrukce a pevné dno drží stabilní tvar aktovky. Velmi nízká hmotnost aktovky - 1 100 g. Objem aktovky je 17 l, nosnost 6 kg. Tělo aktovky je vyrobené z pevného voděodolného materiálu. řada reflexních prvků zajistí bezpečnost dítěte. Aktovka je vybavena elastickou svítilnou, která zajistí lepší viditelnost a bezpečnost školáka. Díky jednoduchému úchytu lze svítilnu pověsit kamkoli.

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Baagl
UCPS kód 5427788
UPC kód (EAN) 8595054271961
Pozice v kategorii 13. (v Aktovky)
Pozice v kategorii 2690. (v Hračky, papírnictví a modelářství)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2024

Poski.com Poski.com s.r.o.