UPOZORNĚNÍ: Dne 29.9.2023 nebude fungovat telefonická podpora z důvodu dovolené. Budeme tu pro Vás opět 2.10.2023. Děkujeme za pochopení.

Brašna na kolo Rhinowalk - X21557 pod sedlo s kapsou na láhev

Značka: prodejce neuvedl

Brašna na kolo Rhinowalk - X21557 pod sedlo s kapsou na láhev

Popis produktu

RHINOWALK brašna na kolo s uchycením pod sedlo a s kapsou na láhev.

Prostorná voděodolná brašna s upevněním pod sedlo. Brašna má prostornou hlavní kapsu, dvě boční kapsy a zadní kapsu na láhev. Hlavní a boční kapsy jsou s uzávěrem na zip, kapsa na láhev má elastickou šňůrku k zabezpečení láhve proti vypadnutí. V bočních kapsách jsou gumové pásky   vhodné pro uchycení nářadí a jiných drobných věcí. Uvnitř hlavní kapsy jsou po bocích 2 menší kapsičky vhodné k úschově mobilního telefonu, dokladů apod. Součástí brašny je poutko pro uchycení koncového světla (koncové světlo, ani láhev není součástí výrobku). Na brašně je umístěn zadní reflexní pásek a na boku reflexní logo pro bezpečnější jízdu. Uchycení brašny pod sedlo je řešeno pásky se suchým zipem. Spodní část brašny je pevně uchycená k sedlovce, a je stabilní během jízdy. Součástí je také pláštěnka na brašnu, kterou lze použít i jako pláštěnku na cyklistickou přilbu.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Rhinowalk
UCPS kód 5312124
UPC kód (EAN) 8594214670231
Pozice v kategorii 52. (v Brašny)
Pozice v kategorii 2479. (v Sport a turistika)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.