Case4Mobile Pouzdro Heavy Duty pro iPhone 14 Plus - námořnicky modré modrá, silikon

Značka: prodejce neuvedl

Case4Mobile Pouzdro Heavy Duty pro iPhone 14 Plus - námořnicky modré modrá, silikon

Popis produktu

Heavy-duty pouzdro v nádherné námořnické modři, nebo elegantní černé je dokonalým společníkem pro váš mobilní telefon. Toto kvalitní pouzdro je navrženo tak, aby poskytovalo vynikající ochranu a zároveň dodávalo vašemu zařízení stylový vzhled.


 


 


Jedna z největších výhod tohoto pouzdra je jeho odolnost. Je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů, které jsou pevné a odolné vůči nárazům, pádům a poškrábání. Tímto způsobem můžete svůj telefon chránit před běžnými nebezpečími, kterým je vystaven při každodenním používání.


 


 


Navíc pouzdro disponuje integrovanými odpruženými rohy, které slouží jako vynikající tlumiče nárazů. Tyto rohy absorbuji energii při pádu, snižují nárazovou sílu a minimalizují riziko poškození vašeho zařízení. Bez ohledu na to, jestli telefon spadne na roh nebo na rovnoměrnou plochu, máte jistotu, že váš telefon bude v bezpečí.


 


 


Dalším důležitým aspektem je ochrana obrazovky. Pouzdro je navrženo s vyvýšenými límcem kolem kamery a displeje, což znamená, že tyto části jsou zvýšené nad povrchem, čímž se minimalizuje riziko poškrábání nebo prasknutí skla. Můžete tedy klidně položit svůj telefon na rovnou plochu, aniž byste museli mít obavy o jeho bezpečnost.


 


 


Toto heavy-duty pouzdro je také velmi pohodlné na používání. Má přesné výřezy pro všechny potřebné porty, tlačítka a funkce. Bezproblémově přistupujte k nabíjecímu portu, tlačítkům hlasitosti, spínači zapnutí/vypnutí a dalším ovládacím prvkům. Nemusíte pouzdro odstraňovat, abyste si mohli vychutnat všechny funkce svého telefonu.


 


 


Design pouzdra je také velmi elegantní a dodá vašemu telefonu sofistikovaný vzhled. Pouzdro je navrženo tak, aby přesně padlo na váš telefon a nestálo v cestě žádným funkcím nebo vzhledu. Udržujte si styl a profesionální vzhled, zatímco si zajišťujete bezpečnost svého cenného zařízení.


 


 


Výrobce tohoto Heavy-duty pouzdra je známý pro svou kvalitu a spolehlivost. Pouzdro je pečlivě zpracováno, aby vydrželo dlouhodobé používání a chránilo telefon před opotřebením. Je to skvělá investice do ochrany vašeho telefonu a prodloužení jeho životnosti.


 

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Case4mobile
UCPS kód 5427045
UPC kód (EAN) 5903396199165
Pozice v kategorii 621. (v Kryty na telefony)
Pozice v kategorii 9710. (v Oblečení, obuv a doplňky)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2024

Poski.com Poski.com s.r.o.