Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců minibuticek - Ing. Monika Malinková a CEDR Pardubice o.p.s. v termínu 1. - 7.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Celozipová červená peněženka FLORA&CO X2701 červená, syntetická kůže

Značka: prodejce neuvedl

Celozipová červená peněženka FLORA&CO X2701 červená, syntetická kůže

Popis produktu

Nádherná dámská červená peněženka FLORA&CO se zapínáním na zip ze tří stran. Syntetický povrch je prakticky nerozeznatelný od pravé kůže s výraznou imitací hadí kůže. Přední stranu zdobí vyražené stříbrné logo FLORA&CO.
 
Vnitřní prostor je vždy vyveden v barvě peněženky, pouze dvě středové přepážky jsou šedé.
 
Vnitřní prostor je bravurně vyřešen. Na boky je možné uložit až 12 platebních či jiných karet, pro bankovky se nabízí 3 samostatné sekce a mince se ukládají do zipové kapsy. Dále jsou na vnitřních krajích peněženky 2 velké podélné zastrkávací přihrádky na doklady.
 
Doplňky jsou stříbrné barvy.
 
Součástí je malé poutko, které lze prostřednictvím karabinky připnout k peněžence a nosit ji tak na zápěstí.
 
Po uzavření peněženky obvodovým zipem Vám už nikdy nic nevypadne. Vevnitř je vše přehledně uspořádané a po otevření peněženky v ní vše hned naleznete.
 
Barva: červená
Záruka: 24 měsíců
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce FLORA & CO
UCPS kód 3618980
Pozice v kategorii 998. (v Peněženky)
Pozice v kategorii 20337. (v Oblečení, obuv a doplňky)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.