Dekoria Záclona na řasící pásce Wave, bílá, Voile - Voál, 901-00

Značka: prodejce neuvedl

Dekoria Záclona na řasící pásce Wave, bílá, Voile - Voál, 901-00

Popis produktu

Záclona na řasící pásce Wave je přizpůsobena pro montáž na stropní lištu. Na okně vypadá nádherně a vytváří rovnoměrné, hluboké vlny.
Zakončení záclony závisí na typu látky: v případě látky Romantica je zakončena 5 cm nebo 10 cm záhybem, v případě voálu s olovem je zakončením olovo všité do spodní části záclony. Způsob povrchové úpravy a barva jsou k dispozici jako volba látky.
Záclony mají háčky zasunuté do pásky, vzdálenost mezi nimi je 13 cm. Ke každému závěsu je přiložen vodící provázek s jezdci, které by měly být zasunuty do háčků a poté umístěny do otvoru stropní lišty. Díky tomu jsou vlny vždy v pravidelných rozestupech.
Šířka závěsu = délka stropní lišty,  je hotová po zvlnění. Výška se měří od spodní lišty k podlaze, pak je třeba odečíst 0,5-2 cm podle preferencí. Pamatujte, že stropní lišta bude vždy viditelná, je to podmínka pro správný provoz systému.
Tolerance rozměrů +/- 5 cm na šířku a +/- 2 cm na délku, což je výsledkem vlastností materiálu.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Dekoria
UCPS kód 5393738
UPC kód (EAN) 5902582239203
Pozice v kategorii 789. (v Záclony)
Pozice v kategorii 41441. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2024

Poski.com Poski.com s.r.o.