Ewena Řetízek s přívěskem srdce se zirkony Gold chirurgická ocel

Značka: prodejce neuvedl

Ewena Řetízek s přívěskem srdce se zirkony Gold chirurgická ocel

Popis produktu

**Okouzlující Řetízek s přívěskem srdce se zirkony Gold - dokonalý dárek pro vaše milované**


Představujeme vám náš nejnovější a nejoblíbenější klenot: Řetízek s přívěskem srdce se zirkony Gold. Tento elegantní a okouzlující řetízek je navržen tak, aby upoutal pozornost a dodal vašemu vzhledu špetku elegance. S tímto kouzelným doplňkem budete jistě středem pozornosti na každé události.


**1. Luxusní materiál:** Náš řetízek s přívěskem srdce je vyroben z chirurgické oceli, což zaručuje dlouhou životnost a odolnost proti poškrábání a opotřebení. Chirurgická ocel je také hypoalergenní, což znamená, že je ideální i pro ty s citlivou pokožkou.


**2. Okouzlující design:** Přívěsek ve tvaru srdce (2,8 x 2,8 cm) je zdoben nádhernými kamínky, které dodají vašemu šperku jedinečný lesk a blýskavost. Tlouštka řetízku 2 mm a délka 50 cm poskytují dokonalou rovnováhu mezi jemností a pevností.


**3. Ideální dárek:** Tento řetízek s přívěskem srdce se zirkony Gold je ideálním dárkem pro vaši partnerku, matku, sestru nebo kamarádku. Ať už chcete vyjádřit lásku, vděčnost nebo jen udělat radost, tento šperk je perfektním způsobem, jak to udělat.


**4. Dárkové balení:** Každý řetízek je zabalen v elegantní dárkové krabičce, což činí tento šperk ještě atraktivnějším dárkem pro vaše milované.


**5. Záruka spokojenosti:** Jsme si jisti kvalitou našeho produktu a věříme, že budete nadšeni. Pokud byste z nějakého důvodu nebyli spokojeni, kontaktujte nás a uděláme vše pro to, abychom vyřešili váš problém.


*Nečekejte déle a udělejte radost sobě nebo svým blízkým tímto okouzlujícím řetízkem s přívěskem srdce se zirkony Gold!*


- Luxusní materiál: hypoalergenní chirurgická ocel- Okouzlující design: zdobený kamínky pro jedinečný lesk- Ideální dárek: vyjádřete lásku nebo vděčnost tímto elegantním šperkem- Dárkové balení: přichází v krásné dárkové krabičce- Záruka spokojenosti: věříme v kvalitu našeho produktu a stojíme za ním


 

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Ewena
UCPS kód 5132234
Pozice v kategorii 446. (v Přívěsky)
Pozice v kategorii 5511. (v Oblečení, obuv a doplňky)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.