UPOZORNĚNÍ: z důvodu dovolených funguje telefonická podpora v omezeném režimu. Pokud se nedovoláte, kontaktujte nás e-mailem. Děkujeme za pochopení.

Forcell BIO - Zero Waste pouzdro pro Samsung Galaxy S21 - zelené zelená, silikon

Značka: prodejce neuvedl

Forcell BIO - Zero Waste pouzdro pro Samsung Galaxy S21 - zelené zelená, silikon

Popis produktu

 Určeno pro: Samsung Galaxy S21


 


Fotografie mohou být pouze ilustrativní. Každé pouzdro přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu.


 


Biologicky rozložitelné, plně kompostovatelné ekologické pouzdro - Zero Waste Case. Bylo vytvořeno, aby chránilo jak smartphone, tak planetu. Ekologický materiál, ze kterého bylo vyrobeno, snižuje riziko poškození a umožňuje také rychlý rozklad - po skončení používání stačí pouzdro pouze zakopat do země.


Vyrobeno z odolných, ekologických komponent (tabulka složení je k dispozici níže), poskytuje vynikající ochranu zařízení před poškrábáním a poškozením a také pomáhá snižovat množství plastového odpadu v životním prostředí.


Kompostovatelný - umožňuje rychlý rozklad po skončení životnosti - k tomu pouzdro zakopejte do země nebo ho vyhoďte do domácího kompostéru.


Přátelský k životnímu prostředí- Zero Waste Case je 100% biologicky rozložitelný, což znamená, že ve správných podmínkách rychle degraduje, aniž by produkoval škodlivé látky.


Nezbytné systémové výřezy umožňují snadný přístup ke všem portům.


Bez ftalátů, BPA, kadmia a olova.


Dostupné v několika barvách. Baleno v ekologické krabičce (recyklovaný papír).


Složení:- PBAT (kyselina polyadipová / butylentereftalát) - 81,3 %- Tributyl acetylcitrát - 4,5 %- Uhličitan vápenatý 9,4 %- Titanium - 1,4 %- Mastek - 1,9 %- Rostlinná celulóza - 1,5 %


 


 


Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Forcell
UCPS kód 5426665
UPC kód (EAN) 5903396097423
Pozice v kategorii 12830. (v Pouzdra)
Pozice v kategorii 18649. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2024

Poski.com Poski.com s.r.o.