FULGENT WORLD Skleněné pilníky na nehty sada 3ks "Květiny" - sada na manikúru a pedikúru vyrobeno v České republice (růžova)

Značka: prodejce neuvedl

FULGENT WORLD Skleněné pilníky na nehty sada 3ks "Květiny" - sada na manikúru a pedikúru vyrobeno v České republice (růžova)

Popis produktu

Sada "Květiny" vyrobena z kvalitního českého tvrzeného skla. Snadno sterilizován jakýmkoli způsobem sterilizace. \n \nObsahuje: \n \n1ks skleněný pilník na nehty malý 90 mm / 3,54" + pouzdro \n1ks skleněný pilník na nehty střední 135 mm / 5,32" pro domácí použití + pouzdro \n1ks skleněný pilník na nehty velký 195 mm / 7,6" pro profesionální použití + pouzdro \n \nZÁRUKA ŽIVOTNOSTI: Efektivní plocha umožňuje přesné tvarování. Každý pilnik má doživotní záruku, která pokrývá pouze abrazivní povrch pilniku. \n \nVYROBENO V ČESKÉ REPUBLICE.

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce FULGENT WORLD
UCPS kód 3181827
Pozice v kategorii 2. (v Pilníky, brusky a tyčinky)
Pozice v kategorii 1366. (v Krása, zdraví a drogerie)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.