UPOZORNĚNÍ: z důvodu dovolených funguje telefonická podpora v omezeném režimu. Pokud se nedovoláte, kontaktujte nás e-mailem. Děkujeme za pochopení.

Full Glue tvrzené sklo pro Realme C35 - černé IT0047 černá

Značka: prodejce neuvedl

Full Glue tvrzené sklo pro Realme C35 - černé IT0047 černá

Popis produktuTvrzené sklo FULL COVER INTALEO s černým rámečkem

Tvrzené sklo chrání i zahnuté okraje displeje, lepí po celé ploše a díky tomuto je přilnutí k displeji telefonu perfektní a bez bublin.


 


Sklo je na displeji prakticky nerozeznatelné, ale je i dostatečně pevné a tím chrání displej telefonu při nechtěném pádu.


 


Sklo je pokryto od výroby oleofobní úpravou, která zabraňuje nechtěným otiskům prstů na skle.


 


Po nalepení skla nedochází ke zhoršení dotykových vlastností displeje ani ke zkreslení barevného podání displeje.


 


Vlastnosti:- zahnuté okraje skla kryjí celý displej- sklo lepí po celé ploše- vyrobené na míru konkrétního modelu telefonu- vysoká odolnost proti poškrábání- tloušťka skla pouze 0,33mm- oleofobní úprava zabraňující zanechávání otisků prstů a pro snadné čištění- perfektní optické vlastnosti - nezkresluje obraz- neovlivňuje citlivost displeje na dotyk- vše potřebné k instalaci v balení- zakryje škrábance na displeji, telefon je pak zase jako novýBalení produktu:

Ochranné sklo je baleno do papírové krabičky s ilustrativním potiskem a základními informacemi o produktu.


 


Obsah balení- tvrzené sklo Intaleo- alkoholový ubrousek pro dokonalé vyčištění displeje- hadřík z mikrovlákna- pomocné samolepky pro fixaci skla a odstranění prachu


 


Nalepení ochranného skla:

Díky kvalitnímu aplikačního příslušenství a přibalenému středícímu rámečku je nalepení tohoto ochranného skla snadnou záležitostí pro každého.  1. Vyčistěte displej zařízení pomocí vlhčeného a následně suchého hadříku. Dbejte na to, aby na něm nezůstali prachové částečky. Ty můžete případně odstranit pomocí nálepky DUST REMOVAL STICKER.

  2. Z ochranného skla sejměte fólii, která chrání lepící část. Lepící plochy se nedotýkejte.

  3. Sklo podle výřezů položte s co největší přesností spodní částí na displej.

  4. Pomocí prstu přejeďte po celé délce displeje uprostřed. Tím se zahájí vytlačování vzduchu a přilepení skla k displeji.

  5. Opatrně odstraňte aplikační rámeček.


 Intaleo


INTALEO je klíčovou značkou společnosti Smart Service LTD, ukrajinského výrobce a distributora příslušenství pro spotřební elektroniku. Je jedním z lídrů na ukrajinském trhu se 14letou historií. Aktuálně má téměř stovku pracovníků. Vysoce kvalitní výrobky této značky procházejí hned 4 úrovněmi kontroly kvality, aby bylo zajištěno, že zákazníkům bude zakoupený produkty dlouho a dobře sloužit.


Sídlo firmy


INTALEO UKRAINE LLC04213, Kyiv, Pririchna street, building 25-A  
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Intaleo
UCPS kód 5426901
UPC kód (EAN) 4820266741143
Pozice v kategorii 1808. (v Ochranná skla)
Pozice v kategorii 18804. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2024

Poski.com Poski.com s.r.o.