UPOZORNĚNÍ: z důvodu dovolených funguje telefonická podpora v omezeném režimu. Pokud se nedovoláte, kontaktujte nás e-mailem. Děkujeme za pochopení.

Hybridní sklo 3MK na zadní fotoaparát REALME C21 (sada 4ks)

Značka: prodejce neuvedl

Hybridní sklo 3MK na zadní fotoaparát REALME C21 (sada 4ks)

Popis produktu

Hybridní sklíčko kryje zadní čočku fotoaparátu, aby nedošlo k jejímu poničení a Vaše fotky byli vždy krásně ostré a čisté. Sice je nazýváno sklem, ale je to ve skutečnosti velice tvrdý polymer, který vlastnostmi připomíná tvrdší fólii, ta má za úkol ochránit fotoaparát před jeho poškábáním. Po instalaci tohoto hybridního sklíčka získáte vrstvu o tloušťce 0.2mm, která zamezuje poškrábání. Nemusíte se tak bát nosit mobil v kapse nebo kabelce, díky tvrdosti 7H dostatečně ochrání Váš fotoaparát. Sklo je v prémiové kvalitě od firmy 3MK. Vlastnosti tvrzeného skla: balení obsahuje 4ks sklíčka vysoce odolné s tvrdostí 7H jednoduchá instalace - bez bublinek tloušťka skla je 0.2mm po deinstalaci nezustávají žádné zbytky lepidla rozměr přesně na daný telefon 100% průhlednost snadné čištění od nečistot odpuzuje vodu balení obsahuje čistící polštářky pro lepší instalaci sklíčka sklíčko má negativní vliv na focení s bleskem - na fotografiích vzniká mlha
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce 3MK
UCPS kód 2942689
UPC kód (EAN) 5903108372084
Pozice v kategorii 17. (v Ochranná skla)
Pozice v kategorii 739. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2024

Poski.com Poski.com s.r.o.