Vážení zákazníci, kvůli nadcházejícím Vánocům může docházet ke zpoždění objednávek až o několik dní. Děkujeme za pochopení.

Kabelka David Jones 5549-1 hnědá hnědá, syntetická kůže

Značka: prodejce neuvedl

Kabelka David Jones 5549-1 hnědá hnědá, syntetická kůže

Popis produktu

Krásná elegantní kabelka menší až střední velikosti se zapínáním na zip ve dvoubarevné kombinaci. Čelní a zadní strana jsou hnědá s nádechem do šedá, ucha a boky kabelky jsou světlehnědé (camel). Na přední straně je mezi uchy vyraženo logo David Jones. Uvnitř v podšívce jedna zipová kapsa a dvě malé otevřené kapsičky na drobnosti. Dále je uvnitř na podšívce kovové logo David Jones. Na zadní straně kabelky je zipová kapsa. Součástí balení je ochranný obal na kabelku s logem David Jones. Kabelka je vyrobena z pevné ekokůže, drží tak stále svůj tvar. Stříbrné aplikace. Zespodu kabelky jsou nožky proti oděru. Součástí dlouhý popruh pro nošení kabelky na rameni.
Barva: hnědá
Výška ucha: 14 cm
Záruka: 24 měsíců
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce David Jones
UCPS kód 419142
Pozice v kategorii 332. (v Kabelky)
Pozice v kategorii 19439. (v Oblečení, obuv a doplňky)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.