Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců retro-darky a Cedule-Cedulky ve dnech 15.- 21.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Lesklá hladká tmavěmodrá kožená peněženka Gregorio SH-106 + RFID modrá, kůže

Značka: prodejce neuvedl

Lesklá hladká tmavěmodrá kožená peněženka Gregorio SH-106 + RFID modrá, kůže

Popis produktu

Kožená dámská tmavěmodrá pevná hladká lesklá peněženka značky Gregorio o rozměrech 19 x 10 cm, která se uzavírá na patentek. Povrch je lesklý a hladký. Na přední straně je zlaté logo GREGORIO.
 
Peněženka je vybavena ochrannou vrstvou RFID chránící Vaše platební karty a doklady před identifikací pomocí elektromagnetických vln, nikdo tedy nepřečte Vaše osobní údaje z platebních karet a dokladů v peněžence.
 
Uvnitř je 9 přihrádek na platební či jiné karty, z toho jedna s okénkem. Z těchto 9 slotů je 5 širších, lze je tak pohodlně využít i na doklady. Na doklady lze využít i zastrkávací přihrádky pod sloty na karty. Přihrádky na bankovky jsou dvě. Mezi přihrádkami na bankovky je menši zipová kapsa, kterou lze využít třeba na mince. Hlavní kapsa na mince je na zip a je rozdělená přepážkou na dvě poloviny.
 
Zlaté aplikace.
 
Dodávaná v pevné krabičce.

Barva: tmavěmodrá
Záruka: 24 měsíců
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Gregorio
UCPS kód 757096
Pozice v kategorii 601. (v Peněženky)
Pozice v kategorii 18337. (v Oblečení, obuv a doplňky)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.