Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Luxusní celozipová hnědo-tmavěhnědá kožená peněženka Marta Ponti B513 hnědá, kůže

Značka: prodejce neuvedl

Luxusní celozipová hnědo-tmavěhnědá kožená peněženka Marta Ponti B513 hnědá, kůže

Popis produktu

Tradice značky Marta Ponti začíná již v roce 1965 a pokud vezmeme v úvahu i zděděnou řemeslnou zručnost v kožené výrobě, tak počátek lze hledat před více jak sto lety. Rodinné řemeslné zkušenosti a použití nejlepší kvalitní italské kůže je podpisem značky Marta Ponti.
 
Luxusní kožená hnědo-tmavěhnědá značková portugalská dámská peněženka Marta Ponti patří mezi celozipové peněženky, tedy zip se zapíná na třech stránách peněženky. Povrch je hladký, nádherně jemný na dotek.
 
Uvnitř je peněženka velmi prakticky řešena, po obou bocích jsou přihrádky na karty, celkem jich zde naleznete 12. Uprostřed je zipová kapsička na mince. Mezi touto přihrádkou a bočními sloty na platební karty se nachází na každé straně 2 přihrádky na bankovky, celkem jsou tedy v peněžence 4 přihrádky na bankovky. Za přihrádkami na platební karty je vždy ještě po jedné úzké přihrádce na každé straně na doklady, celkem tedy 2 podélné zastrkávací přihrádky.
 
Na zadní straně peněženky je velká zastrkávací pohotovostní přihrádka.
 
V peněžence máte vše jak na dlani a po jejím zapnutí Vám z ní už nikdy nic nevypadne.
 
Doplňky jsou hnědé barvy, jezdec je tmavěocelový.
 
Dodávaná v krabičce.
 
Barva: hnědo-tmavěhnědá
Záruka: 24 měsíců
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Marta Ponti
UCPS kód 3786195
Pozice v kategorii 1009. (v Peněženky)
Pozice v kategorii 20189. (v Oblečení, obuv a doplňky)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.