Manžetové knoflíčky se sponou na kravatu námořnická kotva Stříbrná, Ocel

Značka: prodejce neuvedl

Manžetové knoflíčky se sponou na kravatu námořnická kotva Stříbrná, Ocel

Popis produktu

Barva: stříbrná, rozměr: 17 x 20 mm. Dotazy pište na info@manzetove-knoflicky.eu Při nákupu dvou a více kusů manžetových knoflíčků získáte 25% slevu ihned! Doprava po celé České republice zdarma. Nejnižší ceny. Pestrá nabídka. Možnost vrácení zboží do 14 dní po nákupu bez udání důvodů!

Tyto stylové manžetové knoflíčky s kravatovou sponou ve tvaru námořnické kotvičky jsou jednoduché a všeříkající. Manžetové knoflíčkyjsou velmi elegantní a hodi se na rukáv milovniká lodí a námořníků. Spona je dlouhá 5 cm a hodí se tak ke klasickým kravatám běžné šířky.

Do této sady manžetových knoflíčků s kravatovou sponou se zamilujete na první pohled! Manžetové knoflíčky i spona jsou vyrobeny z oceli Nádherné manžetové knoflíčky určené jak pro svatbu, tak také pro sváteční příležitost.

Délka spony je 5, 5 cm

Ideální dárek pro všechny muže k příležitosti jako jsou vánoce, narozeniny, promoce, den otců Je možné také zaslat manžetové knoflíčky v dárkovém boxíku podle výběrů.

Pozor: Manžetové knoflíčky nejsou s krabičkou. Pokud chcete krabičku, musí se zakoupit zvlášť.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Knoflickarna.CZ
UCPS kód 579276
Pozice v kategorii 255. (v Manžetové knoflíčky)
Pozice v kategorii 7939. (v Oblečení, obuv a doplňky)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2024

Poski.com Poski.com s.r.o.