Okrový bavlněný kapesníček Premium Oranžová, Bavlna

Značka: prodejce neuvedl

Okrový bavlněný kapesníček Premium Oranžová, Bavlna

Popis produktu

K výrobě byla použita nejkvalitnější bavlna, která zajistí stálobarevnost a vysokou odolnost kapesníčku. Materiál kapesníčku je velmi jemný a lehký, přesto dobře tvárný - kapesníček tak lze do kapsičky u saka vložit mnoha různými způsoby a vytvořit řadu nejrůznějších tvarů.


Kapesníček je dostatečně velký (nejméně 30 x 30 cm), aby vynikl a nezapadal dovnitř kapsičky u saka. 


A jak správně vybrat kapesníček do saka? Kapesníček ladíme s kravatou nebo motýlkem. Platí, že alespoň jednu barvu z kravaty by měl obsahovat kapesníček. Rozhodně není ideální volbou stejný vzor kapesníčku a kravaty nebo motýlka - měli by se spíše barevně doplňovat.


Konzervativní volbou je kapesníček bílý (někdy také označován jako diplomatický), který je možné vzít k jakékoliv kravatě nebo motýlku. Pokud chcete ale sáhnout po hravějším vzoru, vybírejte takový, který obsahuje nejméně jednu barvu z kravaty nebo motýlka. Například pokud bychom měli čistě červenou kravatu, můžeme volit modrý kapesníček s červenými květy. Naopak k pestře vzorovaným kravatám nebo motýlkům je vhodnější kapesníček jednobarevný.


Vyrobeno ručně v České republice, z čistě přírodních materiálů.

Dodáváme v dárkové krabičce.

Velikost: přibližně 30 x 30 centimetrů

Použitý materiál: 100 % bavlna
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Kolem Krku
UCPS kód 4265822
Pozice v kategorii 4. (v Kapesníky)
Pozice v kategorii 28485. (v Oblečení, obuv a doplňky)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2024

Poski.com Poski.com s.r.o.