OrangeGlass Tvrzené sklo pro HUAWEI Y6 (2017)/ Y5 (2017) TT1225

Značka: prodejce neuvedl

OrangeGlass Tvrzené sklo pro HUAWEI Y6 (2017)/ Y5 (2017) TT1225

Popis produktu

Je velmi pevné a tenké, tloušťka skla je pouhých 0,33mm. Skla jsou vyrobena přesně na daný typ telefonu a mají v sobě výřezy na tlačítka, reproduktor atd. Toto sklo je verze 2.5D tzn., že se jedná o vylepšený model se zakulacenými hranami.


Jeho tvrdost 9H je jedna z nejvyšších tvrdostí (10 je diamant), to znamená že nelze poškrábat jako běžný displej. Sklo je dokonale průhledné.


Speciální tvrzené sklo dokonale chrání displej telefonu. Skládá se ze dvou vrstev, z čehož první tvoří tenké, odolné tvrzené sklo, druhou vrstvu tvoří velmi tenká vrstva průhledného silikonu, která zajistí perfektní přilnutí k displeji telefonu. Tvrzené sklo chrání displej telefonu při běžném používání a před drobnými nárazy. Sklo je velmi tenké, vůbec nesnižuje dotykové vlastnosti displeje, ale právě naopak. Ovládání telefonu přes dotykové sklo je přesné a velice příjemné. Potěší i snadnější aplikace skla než běžné tenké ochranné folie.Vlastnosti:- vyrobeno přesně na daný typ telefonu- velice odolné proti poškrábání- omezuje odlesky a otisky prstů- vyhlazuje a zaceluje již drobně poškrábaný displej- při rozbití se rozbije na malé kousky, které nejsou ostré, nepoškodí tak chráněný displej- nesnižuje dotykové vlastnosti displeje ani čitelnost displeje


 


Upozorňujeme, že některé mobilní telefony mají zaoblený displej, v tomto případě může být tvrzené sklo záměrně vyrobeno o cca 1-2 mm užší a nemusí tak přilnout na okrajích na 100% k dotykové ploše telefonu.


Tato vlastnost skla není na závadu, sklo přesto plní svoji funkci i na telefonech, které mají na okrajích zakulacenou dotykovou plochu.


Nelekejte se prosím, že vám došel menší rozměr, jsou takto vyrobena záměrně. Kvůli zaoblení displeje ochranná skla tedy o cca 2 mm odstávají.


 


Sada obsahuje: 


- Tvrzené sklo


- alkoholové tampóny


- hadřík z mikrovlákna

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce OrangeGlass
UCPS kód 5421377
UPC kód (EAN) 5900217221418
Pozice v kategorii 1005. (v Ochranná skla)
Pozice v kategorii 17947. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2024

Poski.com Poski.com s.r.o.