UPOZORNĚNÍ: z důvodu dovolených funguje telefonická podpora v omezeném režimu. Pokud se nedovoláte, kontaktujte nás e-mailem. Děkujeme za pochopení.

Plastový obal COLORFUL DAY pro Huawei P7 Mini Plast

Značka: prodejce neuvedl

Plastový obal COLORFUL DAY pro Huawei P7 Mini Plast

Popis produktu

        Ultratenký plastový obal je výborná ochrana pro Váš chyrý telefon Huawei Ascend P7 Mini.       Je vyroben z hladkého a ošetřeného materiálu, který odolává nečistotám.       Je vyroben přesně na míru daného telefonu.         Provedení obalu je protiskluzové a navržené pro bezproblémové ovládání, je také navrženo pro pohodlné držení telefonu v ruce.        Díky unikátnímu designu umožňuje pohodlně využívat všechna tlačítka, ovládací prvky, konektory a porty, lze tedy telefon nabíjet a připojovat příslušenství bez nutnosti telefon vyndat z obalu.         Pro maximální ochranu telefonu se doporučuje pouzdro doplnit folií na displej.          Vlastnosti  obalu:  odkryté konektory pro připojení nabíječky a příslušenství bez nutnosti vyndavat telefon z obalu           PARAMETRY A SPECIFIKACE: Materiál: PC Kompatibilní s: Huawei Ascend P7 Mini Obsah balení: 1 x silikonový obal pro Huawei Ascend P7 Mini         Chráněna je zadní a boční strana přístroje, která je nejvíce náchylná na poškrábání.  Díky vysoké odolnosti je pouzdro vhodné pro aktivní uživatele, kteří chtějí co nejdéle uchovat iPhone jako nový, ale nechtějí nijak narušovat jeho design, rozměry nebo hmotnost. Kryt umožňuje plný přístup k ovládacím prvkům a portům bez jakéhokoliv narušení.  

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Case4mobile
UCPS kód 5421334
UPC kód (EAN) 0653858047170
Pozice v kategorii 12. (v Kryty na telefony)
Pozice v kategorii 8911. (v Oblečení, obuv a doplňky)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2024

Poski.com Poski.com s.r.o.