UPOZORNĚNÍ: z důvodu dovolených funguje telefonická podpora v omezeném režimu. Pokud se nedovoláte, kontaktujte nás e-mailem. Děkujeme za pochopení.

Vennus Lite pouzdro pro Samsung Galaxy A72 4G/5G - světle růžové růžová, silikon

Značka: prodejce neuvedl

Vennus Lite pouzdro pro Samsung Galaxy A72 4G/5G - světle růžové růžová, silikon

Popis produktu

Rádi bychom vám představili produkt - pouzdro Vennus Lite ve výrazné barvě. Toto pouzdro je navrženo tak, aby poskytovalo vašemu telefonu optimální ochranu a zároveň dodávalo elegantní vzhled.


 


Jedním z hlavních předností tohoto pouzdra je jeho materiál. Je vyroben z kvalitního silikonu, který je pružný, odolný a zároveň příjemný na dotek. Silikonové pouzdro dokonale padne na váš telefon a poskytuje ochranu před škrábanci, otřesy a pády. Je navrženo tak, aby přesně obepínalo tvar vašeho telefonu, aniž by přidávalo na objemu nebo hmotnosti.


 


Další výhodou tohoto pouzdra je jeho tenký profil. Díky svému lehkému a tenkému designu se snadno vejde do kapsy nebo tašky, a přitom neovlivňuje pohodlné ovládání telefonu. Pouzdro má také přesné výřezy pro všechny důležité porty, tlačítka a fotoaparát, takže nemusíte odstraňovat pouzdro při používání funkcí telefonu.


 


Chcete-li vyjádřit svůj osobní styl, pouzdro Vennus Lite je k dispozici ve výrazné barvě. Tento nápaditý odstín dodá vašemu telefonu živý a energický vzhled. Navíc je silikonová konstrukce odolná proti skvrnám a prachu, takže pouzdro zůstane dlouho vypadat jako nové.


 


Pouzdro Vennus Lite je také snadno udržovatelné. Můžete ho jednoduše otřít vlhkým hadříkem nebo utěrkou, a znovu bude vypadat čisté a svěží. Silikonový materiál také zajišťuje dobrý úchop, což snižuje riziko pádu z ruky.


 


Ve světě plném nebezpečí pro mobilní telefony je důležité mít spolehlivé ochranné pouzdro. Vennus Lite vám nabízí nejen vysokou úroveň ochrany, ale také stylový vzhled. Bez obav můžete používat váš telefon ve vašich každodenních aktivitách, aniž byste museli mít strach o jeho bezpečnost.


 


Dejte svému telefonu tu správnou ochranu, kterou si zaslouží. Buďte trendy, buďte chráněni a užívejte si dlouhou životnost svého telefonu s tímto výjimečným pouzdrem.


 


Uvnitř pouzdra je podšívka z mikrovlákna, která je velmi příjemná na dotek.. Balen he v kvalitním elegantním blistru, který je perfektním dárkem.


 

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Vennus
UCPS kód 5427478
UPC kód (EAN) 5900217412939
Pozice v kategorii 804. (v Kryty na telefony)
Pozice v kategorii 9725. (v Oblečení, obuv a doplňky)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2024

Poski.com Poski.com s.r.o.