UPOZORNĚNÍ: z důvodu dovolených funguje telefonická podpora v omezeném režimu. Pokud se nedovoláte, kontaktujte nás e-mailem. Děkujeme za pochopení.

WAGA - Skleněný přívěsek kosočtvercový WHITE OWL P0708

Značka: WAGA

WAGA - Skleněný přívěsek kosočtvercový WHITE OWL P0708

Popis produktu

Kosočtvercová geometrie dává přívěsku eleganci, lad a moderní vzhled. Její jednoduchý design tak s hranami a šířkou stran činí přívěsek skvostem a na krku ženy se stává delikátním. Hladké, subtilní strany tak jemné na dotek přímo vybízí k pohlazení a uchopení do rukou. Střed přívěsku je vyplněn čirým sklem, jež je probarvené mořsky tyrkysovým pigmentem stvořeným oxidací drahých kovů. Zatuhlé bublinky jen umocňují krásný vzhled.
Přívěsek WHITE OWL svými univerzálními, avšak jedinečnými aspekty dotváří charakter svého nositele a zobrazuje jeho vlastnosti v tom nejlepším světle. Do očí nebije, ale každý si všimne jakési nehmatatelné, niterné krásy.
Bílá symbolizuje čistotu, jasnost a nové začátky. Představuje svobodu člověka a na druhé působí jakýmsi nebeským dojmem. Říká se, že bílá rozjasňuje a že je barvou dokonalosti. Můžete si být jistá, že tento šperk Vás učiní speciální.

Skleněné přívěsky jsou vyráběny ručně a každý kus je originál.

Rozměry: 
3 x 3 cm

Závěsový materiál
lze vybrat:
1)
- voskované šňůrky s organza stužkou (viz. foto)
- délka 42 cm + 5 cm prodlužovací řetízek

2)
- kůže
-  délka 46 cm  + 5 cm prodlužovací řetízek

číslo stačí napsat do poznámek objednávky 

Počet dnů do odeslání: 3

Zobrazit více

Detaily produktu

Hmotnost zabaleného produktu 0,04 kg
Výrobce Ateliér WAGA
UCPS kód 1261417
Pozice v kategorii 457. (v Náhrdelníky)
Pozice v kategorii 22453. (v Oblečení, obuv a doplňky)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2024

Poski.com Poski.com s.r.o.