WINBUILDERS

Značka: JAWINNER

Novinka
WINBUILDERS
  • Naše pomůcka Winbuilders vám pomůže vyrýsovat a posílit vaše čelisti, díky čemuž dosáhnete větší atraktivity a sebevědomí.
  • Zvýraznění kontur ve spodní části čelisti
  • Mužné čelisti pro pány
  • Sexy křivky pro ženy
  • Více

Popis produktu

Břišáky mají své kouzlo, ale nezajistí vám dobrý první dojem. Ostré rysy v obličeji ano! Naše pomůcka Winbuilders vám pomůže vyrýsovat a posílit vaše čelisti, díky čemuž dosáhnete větší atraktivity a sebevědomí. A stačí na to jen pár týdnů.

Věděli jste, že obličej je první partií, které si na vás lidé všimnou? Podle některých studií je dokonce obecně nejatraktivnějším prvkem našeho těla! Stále více lidí si tedy pokládá otázku, jak zvýraznit obličejové svaly. Odpověď je však prostá – posilováním čelistí.

Ve spolupráci s předními experty na ortodoncii jsme vyvinuli žvýkací pomůcky Winbuilders. Ty při pravidelném používání zvýrazní vaše čelistní linie, díky čemuž dosáhnete atraktivnějšího a sebevědomějšího vzhledu. Pravidelné posilování obličejové svaly vyrýsuje a zesílí, stejně tak jako to platí pro jiné tělesné partie. Winbuilders tedy můžete vnímat jako činky pro vaše čelisti.

Použití je přitom velice jednoduché – stačí vědět, jak je pravidelně žvýkat. Na výběr pak máte ze tří stupňů tvrdosti, které definujeme pomocí stupnice „Shore“ neboli „Sh“. V závislosti na vašich zkušenostech pak můžete vybírat ze tří barev a tvrdostí:

bílá (30 Sh) – pro začátečníky,
šedá (40 Sh) – pro mírně pokročilé,
černá (50 Sh) – pro pokročilé.

 

A jak přesně winbuilders používat?

Před použitím pomůcky opláchněte vlažnou vodou. Ideální je použít dvě pomůcky naráz na spodní stoličky tak, aby prohnutá část s otvory směřovala proti kousací ploše zubů. Pomůcky vkládejte do stejné úrovně zubů na levé i pravé straně, aby nedocházelo k nerovnoměrnému zatěžování. Následně skousněte a povolte. Tento krok opakujte stále dokola, a to ideálně po dobu 1–2 minut, 3× až 5× denně. Vyhněte se přikládání ke špičákům – pomůcky se mohou kvůli jejich ostrosti poškodit a navíc nedocílíte požadovaného efektu, protože budete zapojovat špatné svaly.

Produkty uchovávejte mimo dosah dětí. Nevhodné použití může vést ke spolknutí a zadušení.

Pokud při posilování cítíte nepříjemnou bolest, ihned přestaňte. Jestliže máte pochyby o tom, zda je pro vás používání tohoto produktu vhodné, problematiku konzultujte s vaším ošetřujícím lékařem či ortodontistou.

Zobrazit více

Parametry

speciální štítek s varováním na produktu Pokud při posilování cítíte nepříjemnou bolest, ihned přestaňte. Jestliže máte pochyby o tom, zda je pro vás používání tohoto produktu vhodné, problematiku konzultujte s vaším ošetřujícím lékařem či ortodontistou.
bezpečnostní varování Produkty uchovávejte mimo dosah dětí. Nevhodné použití může vést ke spolknutí a zadušení.
funkce Čelistní posilovací pomůcka
země původu Česká Republika
příslušenství Elegantní pouzdro
počet ks v balení 2

Detaily produktu

Výška zabaleného produktu 6,0 cm
Šířka zabaleného produktu 22,0 cm
Délka zabaleného produktu 15,0 cm
Hmotnost zabaleného produktu 0,10 kg
Výrobce GP novum s.r.o.
UCPS kód 3209096
UPC kód (EAN) 8594200040031
Pozice v kategorii 52. (v Ostatní)
Pozice v kategorii 2678. (v Krása, zdraví a drogerie)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.